Blog Page

Wszystkie okoliczności zasługują na szacunek. Śmierć bliskich to często czas rozmyślań. Wiemy jak sprawić aby rodzinne spotkanie odbyło się w spokoju ducha.

Read More

Dobra kuchnia sprzyja organizacji tego typu wydarzeń w Naszym Pałacu. Pyszne staropolskie dania sprawią, że poczujesz się jak w domu .

Read More

Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdej grupy wiekowej. Niezależne sale pozwolą wydzielić przestrzeń do swobodnego tańca wśród kwiatów.

Read More

Ten rodzaj przyjęć należy do najbardziej rozpoznawalnych i zapamiętywanych. Zorganizujemy dla Ciebie ucztę dla 140 osób z wyjątkowym menu.

Read More

Uroczystości bezpośrednio związane z eucharystią. Nasza lokalizacja pozwala na szybkie przejście do odświętnego stołu wraz z najbliższymi. 

Read More

Tego wydarzenia nigdy się nie zapomina. 5 niezależnych sal pozwala na uroczysty taniec w staropolskim wydaniu. Obfity bar pomoże przełamać pierwsze kroki..

Read More

Bardziej lub mniej kameralnie. Wewnątrz lub na zewnątrz. Niezależnie od potrzeb postaramy się by zarówno Panowie jak i Panie zakończyli imprezę z uśmiechem na twarzy .

Read More

Tego typu okoliczności zasługują na szczególny szacunek. Warto wykorzystać wszystkie zasoby naszego pałacu aby rocznica została zapamiętana na kolejną dekadę.

Read More